شرکت روکا سرام یزد به منظور ارتقاء قابلیت های صنعتی و خودکفایی کشور، توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی، با تکیه بر نوآوری متخصصین ایرانی و بین المللی در جهت ارائه انواع محصولات سرامیکی در راستای حضور پررنگ و مستمر در عرصه طراحی و ساختمان سازی مدرن درسال 1392 تأسیس و در نیمه دوم سال 1397 به بهره برداری رسیده است . روکاسرام در زمینی به مساحت 20 هکتار و زیر بنای بالغ بر 40 هزار متر مربع، 200 نفر پرسنل فعال با برخورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز اروپا ، در منطقه صنعتی میبد به عنوان قطب کاشی و سرامیک کشور واقع شده است.

RokaCeram +98 (21) 41051000 www.rokaceram.com

مدیرعامل: سید حسام الدین یزدان پرست

شرکت دنیا پخش یکی از شرکت های توزیعی در صنعت پخش کشور است که در زمینه تأمین ٬ فروش و توزیع اقلام غذایی ٬ شوینده ٬ سلولزی و بهداشتی فعالیت می نماید. این شرکت با ۲۷۰ نفر پرسنل افق بلندی را در مسیر توسعه و پیشرفت خود می بیند.

DonyaPakhsh www.donyapakhsh.com +98 (21) 88104046
+98 (35) 37273000
www.donyapakhsh.com
WhatsApp Image 2021-03-09 at 10.59.37 AM

مدیرعامل: حسن زارع

شرکت بازرگانی خجسته در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه بسته بندی مواد غذایی شروع کرده است .
در حال حاضر سبد محصولات انواع حبوبات ، برنج، قند و شکر ، ادویه جات و روغن های خوراکی می باشد.تعداد پرسنل شرکت بازرگانی خجسته با 20 نفر در تلاش است با توسعه محصولات غذایی با تعهد اجتماعی در تراز جهانی در جمع 3برند برتر تولیدی و بازرگانی کشور قرار گیرد.داشتن توان آینده نگری ، شناسایی محیط و برنامه ریزی اثر بخش جهت موفقیت در آینده در گروی دارا بودن تفکر استراتژیک ما است. ما با با ایجاد مزیت رقابتی در محصول خود ، نوسانات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را تحمل کرده و حتی بر آنها غلبه می کنیم. برنامه استراتژی بازرگانی خجسته بر مبنای تفکر دراز مدت و آینده نگری و پیش بینی افق های دور می باشد.

Khojasteh +98 (21) 88104046 www.Khojastehtrading.com

مدیرعامل: سیدعلی سجادی فر

شرکت پایا پلی استر با هدف ايجاد تحول و نوآوري در صنعت ریسندگی کشور،تأسيس و با شعار “تولید ایرانی ـ افتخار ایرانی” عزم خود را در جهت نقش‌آفرینی در اين صنعت آغاز نمود. در حال حاضر این شرکت با حدود ۱۱۰ نفر پرسنل فعال کیفیت، تنوع تولیدات و مسئولیت‌پذیری را مبناي فعاليت خود قرار داده است. برنامه‌ریزی برای تأمین نظر مشتریان جزء استانداردهای مدیریتی این مجموعه است. این کارخانه با بهره‌مندی از ماشین‌آلات barmak آلمان و کلیه امکانات جانبی تلاش کرده است تا محصولات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهد. تولیدات شرکت پایا پلی استر نیازهای گستره وسیعی از صنایع داخلی و منطقه‌ای را تأمین می‌کند. تولیدات این شرکت شامل طیف متنوعی از نخ تکسچره میباشد. دامنه مصرف نخ‌های تولید شده در این شرکت شامل استفاده در صنایع پارچه بافی مانند استفاده در پارچه فاستونی، تریکو، پارچه پرده‌ای، پارچه رومبلی، پارچه روکش صندلی اداری، پارچه روکش صندلی خودرو و صنایع فرش ماشینی مانند: خاب فرش، تار و پود فرش و صنایع دیگری مانند تولید پتوی سفری و… را در بر می‌گیرد.

PayaPolyester +98 (21) 88997485 www.petropolyester.com

مدیرعامل: سید نادر نوحی

شرکت پترو پلی استر با هدف ايجاد تحول و نوآوري در صنعت ریسندگی کشور،تأسيس و با شعار “تولید ایرانی ـ افتخار ایرانی” عزم خود را در جهت نقش‌آفرینی در اين صنعت آغاز نمود. در حال حاضر این شرکت با ۱۲۰ نفر پرسنل فعال و تولید روزانه ۱۵ تن در راستاي تحقق اهداف عالیه خود، کیفیت، تنوع تولیدات و مسئولیت‌پذیری را مبناي فعاليت خود قرار داده است. برنامه‌ریزی برای تأمین نظر مشتریان جزء استانداردهای مدیریتی این مجموعه است. این کارخانه با بهره‌مندی از ماشین‌آلاتSSM   سوئیس و کلیه امکانات جانبی تلاش کرده است تا محصولات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهد. تولیدات شرکت پترو پلی استر نیازهای گستره وسیعی از صنایع داخلی و منطقه‌ای را تأمین می‌کند. تولیدات این شرکت شامل طیف متنوعی از نخ پلی استر (تولید شده به روش ایر تکسچره)، نخ‌های 300 الی 4000 دنیر رنگرزی شده، خودرنگ، ملانژ و… است. دامنه مصرف نخ‌های تولید شده در این شرکت شامل استفاده در صنایع پارچه بافی مانند استفاده در پارچه فاستونی، تریکو، پارچه پرده‌ای، پارچه رومبلی، پارچه روکش صندلی اداری، پارچه روکش صندلی خودرو و صنایع فرش ماشینی مانند: خاب فرش، تار و پود فرش و صنایع دیگری مانند تولید پتوی سفری و… را در بر می‌گیرد.

PetroPolyester +98 (21) 88103531 www.petropolyester.com

مدیرعامل: امیر شعبانی

شرکت صنایع بسته بندی کارتن یزد (سهامی خاص) در سال 1391 به ثبت رسید و با خرید جدیدترین ماشین آلات روز دنیا پا به عرصه صنعت چاپ و بسته بندی در ایران گذاشت و در سال 1394 موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت گردید. مدیران این شرکت با تجربه 15 ساله در صنعت بسته بندی سلولزی موفق به سرمایه گذاری، راه اندازی ، بهره برداری و مدیریت شرکت هایی چون کارتن بهار سبز ، پارسیان کارتن یزد و سینا کارتن یزد گردیده اند . لذا با توجه به تجربه و صاحب نام بودن شرکای این مجموعه در صنایع چاپ و بسته بندی و همچنین صنایع غذایی ، این شرکت فعالیت خود را با بزرگترین نام های تجاری و مهمترین شرکت های تولیدی در صنوف مختلف آغاز نمود.
این شرکت در حال حاضر با دستگاههای لمینت اتوماتیک و فلکسو چند رنگ اتوماتیک و لب چسب پیشرفته با 80 نفر پرسنل در صنعت بسته بندی این مرز و بوم یاری رسان فعالان اقتصادی در عرصه های مختلف صنعتی و کشاورزی و بازرگانی میباشد.

CartonYazd +98 (35) 35247249 www.cartonyazd.com

مدیرعامل: افشین ریاحی

شرکت پیشگامان توسعه کالا به عنوان نماینده انحصاری روغن موتور پونته میلانو ایتالیا در ایران و منطقه خاورمیانه، ارائه کننده انواع روغن موتورها برای انواع خودرو های بنزینی و دیزلی، روغن گیربکس برای گیربکس هاس دستی و اتوماتیک، روغن ترمز و انواع محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو مطابق با استاندارد های بین المللی و استاندارد های کشور عزیزمان از سال 1395 مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت همواره تلاش میکند تا با رساندن محصولات با کیفیت و استاندارد به دست مشتریان، سلامت خودرو آنها را تضمین و به کارایی و قدرت هرچه بیشتر آن کمک نماید. در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و محیط زیستی ، کلیه محصولات و بسته بندی های این شرکت حتی الامکان سازگار با محیط زیست تولید میشوند تا قدمی در راستای حفظ محیط زیست نیز برداشته شود.

Pishgaman +98 (21) 26852181 www.ptk-holding.com

مدیرعامل: آقای خلفی زاده

طاها سرام در سال 1398 و با هدف توزیع و پخش محصولات روکا سرام تأسیس و با احداث اولین فروشگاه مرکزی و انبار در شهرستان یزد فعالیت خود را آغاز نمود. مأموریت و چشم انداز این شرکت توسعه شبکه فروش، پخش مویرگی ، تولید انواع محصولات سرامیکی خاص از طریق برون سپاری و احداث فروشگاه های اختصاصی توزیع محصولات روکاسرام می باشد

TahaCeram +98 (21) 41051000 www.rokaceram.com

مدیرعامل: آقای طباطبایی

شرکت پتروپلاستیک یزد با هدف تولید و چاپ انواع لفاف های بسته بندی در سال 1399 تاسیس گردید که هم اکنون در مرحله تامین و خرید ماشین آلات و اقدامات اجرایی در خصوص ساخت و ایجاد کارخانه می باشد.
هدف این شرکت با تکیه به توانمندی موسسین خود، اثر گذاری صداقت محور، علمی و مشتری مدارانه در بازار تولید و چاپ انواع لفاف های بسته بندی در ایران می باشد که در این راستا فاز اول تولید با راه اندازی ماشین آلات چاپ و با تکیه بر متخصصین ایرانی و بین المللی تا پایان سال آتی به بهره برداری خواهد رسید و فاز های بعدی که تولید انواع لفاف ها می باشد به عنوان چشم انداز توسعه کارخانه در دستور کار قرار خواهد گرفت .

TahaCeram +98 (35) 35307000 www.petroplasticyazd.com

مدیرعامل: آقای ذوالفقاری

شرکت چینی بهداشتی ایده آل ایرانیان ( سهامی خاص ) در سال 1399 تاسیس گردیده و تصمیم دارد با بکار گیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، استفاده از دانش فنی و تجارب ارزنده بهترین متخصصان ایرانی و خارجی ، بکارگیری بهترین طراحان و مدلسازان و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ، در زمینه تولید انواع محصولات چینی بهداشتی از قبیل روشویی ، روکابینتی ، فرنگی ، بیده ، وال هنگ ، زیردوشی و سایر محصولات متنوع در این حوزه ، به فعالیت بپردازد . امیدواریم این طرح ، با توکل بر خداوند متعال و با تلاش و همت مدیران و مجریان و پس از اتمام فاز های عملیاتی شامل عمرانی ، ساختمانی ، تاسیساتی و در نهایت ساخت و نصب ماشین آلات ، در سال 1401 به بهره برداری برسد . دیدگاه بلند و آینده نگر سرمایه گذار و مدیران این مجموعه ، نوید ارایه محصولات با کیفیت ، کارآمد ، زیبا و مطابق با ذوق و سلیقه مشتریان را می دهد . منتظر باشید . . . .

TahaCeram +98 (35) 35220611 www.idealsanitaryware.com

مدیرعامل : خانم ابراهیمی

نمایندگی بیمه سامان كد ١٥٠٢٥ در سالجاري و به منظور ارائه انواع خدمات بیمه اي در رشته هاي بیمه‌ اموال، مسئولیت ، مهندسي و بيمه هاي اشخاص فعالیت خود را آغاز کرد.
رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران با جذب نیروهای متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای ، ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه از اهداف اين مجموعه مي باشد.
اين نمايندگي با استفاده از آخرین دانشها و ابزارهای حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری‌ مداری تمامی نیازهای بیمه‌ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه مي نماید. همچنين با برخورداری از کادر مجرب با تحصیلات دانشگاهی مرتبط و آشنایی کامل با صنعت بیمه و همکاری مدیران و سرمايه گذار با تجربه در حوزه هاي صنعت، بازرگاني و خدمات سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می كوشد با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری نماید.
با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد هستیم خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آوریم.

TahaCeram +98 912 6003003 www.rokaceram.com

Menus خانه درباره مجموعه درباره مدیریت اخبار تماس با ما English 2020 Khojasteh Group We CanDoo Design English شرکتهای زیرمجموعه

مدیرعامل : آقای ابطحی

شرکت کانسار کاوان خجسته ایرانیان با هدف ایجاد اشتغال و ارز آوری به میهن عزیزمان ایران، در سال ۱۳۹۹ با موضوع فعالیت در زمینه  اکتشاف و استخراج مواد معدنی تاسیس گردید .

این شرکت هم اکنون با در اختیار داشتن یک معدن پلی متال به مساحت ۳۵ کیلومتر مربع (3500 هکتار ) با حجم قابل توجهی ذخیره از  ۲ نوع کانی سنگ آهن و اکسید مس در حال گرفتن مجوز جهت بهره برداری و تواما تجهیز ماشین آلات  می باشد که امید است در سال آتی موفق به اخذ و شروع عملیات  گردد. 

این شرکت در چشم انداز بلند مدت ، برنامه تاسیس کارخانجاتی را  جهت فرآوری محصولات استخراجی خود را دارد

TahaCeram +983535228040 www.rokaceram.com

Menus خانه درباره مجموعه درباره مدیریت اخبار تماس با ما English 2020 Khojasteh Group We CanDoo Design English شرکتهای زیرمجموعه

مدیرعامل : آقای میرعلایی

TahaCeram +983535264121 www.rokaceram.com

Menus خانه درباره مجموعه درباره مدیریت اخبار تماس با ما English 2020 Khojasteh Group We CanDoo Design English شرکتهای زیرمجموعه
Menu