شرکت روکا سرام یزد به منظور ارتقاء قابلیت‌های صنعتی و خودکفایی کشور، توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی با تکیه بر نوآوری متخصصین ایرانی و بین المللی در جهت ارائه انواع محصولات سرامیکی در راستای حضور پررنگ و مستمر در عرصه طراحی و ساختمان سازی مدرن درسال 1392 تأسیس و در نیمه دوم سال 1397 به بهره برداری رسید. این کارخانه به عنوان یکی از قطب‌های اصلی تولید کاشی و سرامیک کشور در زمینی به مساحت 20 هکتار و زیر بنای بالغ بر 50 هزار متر مربع با همراهی 310 نفر پرسنل فعال و برخورداری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز اروپا، در منطقه صنعتی یزد واقع می‌باشد.

RokaCeram +98 (21) 41051000 www.rokaceram.com

مدیرعامل: سید حسام الدین یزدان پرست

شرکت دنیا پخش یکی از شرکت‌های توزیعی در ایران است که در زمینه تأمین و توزیع مواد غذایی و بهداشتی فعالیت خود را از تیر ماه سال 1375 در یزد آغاز نموده و هم اکنون با همراهی حدود 395 نفر پرسنل به گسترش شعبات خود در تهران و اصفهان با برندهای انحصاری پرداخته و محصولات خود را از طریق شعب تحت نظارت، به صورت شبکه مویرگی توزیع می نماید.

DonyaPakhsh www.donyapakhsh.com +98 21-88104046 www.donyapakhsh.com
WhatsApp Image 2021-03-09 at 10.59.37 AM

مدیرعامل: حسن زارع

شرکت بازرگانی خجسته در تاریخ 1389 فعالیت خود را در زمینه بسته بندی مواد غذایی آغاز کرده است. این شرکت با حضور 57 نفر پرسنل متخصص در تلاش است ضمن توسعه محصولات غذایی و با در نظر گرفتن تعهدات اجتماعی در تراز جهانی و در جمع 3برند برتر تولیدی و بازرگانی کشور قرار گیرد. در حال حاضر سبد محصولات این مجموعه انواع حبوبات، برنج، قند و شکر، ادویه‌جات و روغن‌های خوراکی می‌باشد.

Khojasteh +98 21-88104046 www.Khojastehtrading.com

مدیرعامل: سیدعلی سجادی فر

شرکت پایا پلی استر به جهت تکمیل کردن دامنه خط تولیدات پترو پلی استر تأسیس گردید. این کارخانه با بهره‌مندی از ماشین‌آلات بارمگ آلمان و کلیه امکانات جانبی و تعداد 25 پرسنل فعال، تلاش کرده است تا محصولات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهد. تولیدات شرکت پترو پلی‌استر نیازهای گستره وسیعی از صنایع داخلی و منطقه‌ای را تأمین می‌کند. تولیدات این شرکت شامل طیف متنوعی از نخ پلی استر (تولید شده به روش ایر تکسچره)، نخ‌های 300 الی 4000 دنیر رنگرزی شده، خودرنگ، ملانژ و… است. دامنه مصرف نخ‌های تولید شده‌ی این شرکت در صنایع پارچه بافی از جمله پارچه های فاستونی، تریکو، پارچه پرده‌ای، پارچه رومبلی، پارچه روکش صندلی اداری، پارچه روکش صندلی خودرو و صنایع فرش ماشینی از قبیل خواب فرش، تار و پود فرش و صنایع دیگری مانند تولید پتوی سفری و… می باشد.

PayaPolyester +98 35-37272022 www.petropolyester.com

مدیرعامل: سید نادر نوحی

شرکت پترو پلی استر با هدف ايجاد تحول و نوآوري در صنعت ریسندگی کشور تأسيس و با شعار «تولید ایرانی ـ افتخار ایرانی» عزم خود را در جهت نقش‌آفرینی در اين صنعت آغاز نمود. در حال حاضر این شرکت با 170 نفر پرسنل فعال در راستای تحقق اهداف عالیه خود، کیفیت، تنوع تولیدات و مسئولیت‌پذیری را مبناي فعاليت خود قرار داده است. برنامه‌ریزی برای تأمین نظر مشتریان از اهداف اصلی استانداردهای مدیریتی این مجموعه است. این کارخانه با بهره‌مندی از ماشین‌آلات SSM سوئیس و کلیه امکانات جانبی تلاش کرده است تا محصولات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهد. تولیدات شرکت پترو پلی استر نیازهای گستره وسیعی از صنایع داخلی و منطقه‌ای را تأمین می‌کند. تولیدات این شرکت شامل طیف متنوعی از نخ پلی استر (تولید شده به روش ایر تکسچره)، نخ‌های 300 الی 4000 دنیر رنگرزی شده، خودرنگ، ملانژ و… است. دامنه مصرف نخ‌های تولید شده در این شرکت مواردی شامل استفاده در صنایع پارچه بافی از جمله استفاده پارچه‌های فاستونی، تریکو، پارچه پرده‌ای، پارچه رومبلی، پارچه روکش صندلی اداری، پارچه روکش صندلی خودرو و صنایع فرش ماشینی از قبیل خواب فرش، تار و پود فرش و صنایع دیگری مانند تولید پتوی سفری و… را در بر می‌گیرد.

PetroPolyester +98 21-88103531 www.petropolyester.com

مدیرعامل: افشین ریاحی

شرکت پیشگامان توسعه کالا از سال 1395 مشغول به فعالیت در زمینه واردات و صادرات، توزیع و پخش انواع روغن موتور ها، روغن گیربکس و روغن ترمز و انواع محصولات مراقبت و نگهداری از خودرو مطابق با استاندارد‌های بین‌المللی بوده و نماینده انحصاری روغن موتورهای برند Ponte Milano از ایتالیا می‌باشد. در حال حاضر با 45 نفر نیروی انسانی متخصص و متعهد بر آن است که با بکارگیری نهایت توان و تلاش، با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته و با تولید محصولات و بسته‌بندی‌های حتی‌الامکان سازگار با محیط زیست قدمی در راستای حفظ محیط زیست قدمی در راستای حفظ محیط زیست و مسئولیت های اجتماعی هلدینگ برداشته و محصولاتی با کیفیت و استاندارد به مشتریان خود ارائه دهد.

Pishgaman +98 21-26852181 www.ptk-holding.com

مدیرعامل: آقای خلفی زاده

شرکت طاها سرام در سال 1398 و با هدف توزیع و پخش محصولات روکا سرام در منطقه مرکز و جنوب ایران تأسیس و با احداث اولین فروشگاه مرکزی در شهرستان یزد و تأسیس انبار در سال 1399 با 25 نفر پرسنل، فعالیت خود را آغاز نمود. مأموریت و چشم‌انداز این شرکت توسعه شبکه فروش، پخش مویرگی و احداث فروشگاه‌های اختصاصی توزیع محصولات سرامیکی در سراسر ایران می‌باشد.

TahaCeram +98 35-35235557 +98 (21) 41051000 www.rokaceram.com

مدیرعامل: آقای طباطبایی

شرکت پتروپلاستیک یزد با هدف تولید و چاپ انواع لفاف های بسته‌بندی در سال 1399 تاسیس گردید که هم اکنون در مرحله تامین و خرید ماشین‌آلات و اقدامات اجرایی در خصوص ساخت و ایجاد کارخانه در شهرک صنعتی یزد مهر در زمینی به مساحت 5/2 هکتار می‌باشد. هدف این شرکت با تکیه بر توانمندی موسسین خود، اثر‌گذاری صداقت محور، علمی و مشتری مدارانه در بازار تولید و چاپ انواع لفاف‌های بسته‌بندی در ایران می‌باشد که در این راستا فاز اول تولید با راه‌اندازی ماشین‌آلات‌چاپ و با تکیه بر متخصصین ایرانی و بین‌المللی تا سال 1401 به بهره‌برداری خواهد رسید و فازهای بعدی که تولید انواع لفاف‌ها می‌باشد به عنوان چشم‌‌‌انداز توسعه کارخانه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

TahaCeram +98 35-37330022 www.petroplasticyazd.com

مدیرعامل: آقای ذوالفقاری

شرکت چینی بهداشتی ایده آل ایرانیان ( سهامی خاص ) در ابتدای آذر 1399 به ثبت رسیده و تصمیم دارد در زمینه تولید انواع محصولات چینی بهداشتی از قبیل روشویی ، روکابینتی ، فرنگی ، بیده ، وال هنگ ، زیردوشی و سایر محصولات متنوع در حوزه حمام و سرویس بهداشتی ، به فعالیت بپردازد . دیدگاه بلند و آینده نگر سرمایه گذار و مدیران این مجموعه ، نوید ارایه محصولات با کیفیت ، کارآمد ، زیبا و مطابق با ذوق و سلیقه مشتریان را می دهد . منتظر باشید . . . .

TahaCeram +98 35-35220611 www.idealsanitaryware.com

مدیرعامل : آقای ابطحی

شرکت کانسار کاوان خجسته ایرانیان با هدف ایجاد اشتغال و ارز آوری به میهن عزیزمان ایران، در سال 1399 با موضوع فعالیت در زمینه اکتشاف و استخراج موادمعدنی تاسیس گردید. این شرکت هم اکنون با در اختیار داشتن یک معدن پلی متال به مساحت 35 کیلومتر مربع (3500 هکتار ) با حجم قابل توجهی ذخیره از 2 نوع کانی سنگ آهن و اکسید مس در حال گرفتن مجوز جهت بهره برداری و همزمان تجهیز ماشین آلات می باشد که امید است در سال آتی موفق به اخذ و شروع عملیات گردد. این شرکت در چشم‌اندازی بلند مدت، برنامه تاسیس مجتمع صنعتی و معدنی با تکنولوژی روز دنیا، جهت‌فرآوری محصولات استخراجی خود را دارد.

TahaCeram +98 35-35228040 www.rokaceram.com

Menus خانه درباره مجموعه درباره مدیریت اخبار تماس با ما English 2020 Khojasteh Group We CanDoo Design English شرکتهای زیرمجموعه

مدیرعامل : آقای میثم شریف عسکری

شرکت روکاسرام در راستای برنامه های توسعه این شرکت و جهت ارتقا سطح صادرات، بعد از بررسی‌های به عمل آمده و انتخاب امارات متحده عربی (شهر دبی) به عنوان پایگاهی جهت صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و شمال آفریقا و با رویکرد ایجاد سهولت در ارائه خدمات و نمایش محصولات خود، ضمن تامین حجم موجودی قابل توجهی از تولیدات روکاسرام در دبی، اقدام به تاسیس نمایشگاه مرکزی به نام روکا جنرال تریدینگ (Rokageneraltrading) نموده است. هم اکنون این مجموعه با پرسنل بالغ بر 10 نفر در حال فعالیت در این حوزه می‌باشد.

TahaCeram +971 (4) 2557207 www.rokageneraltraiding.com

Menus خانه درباره مجموعه درباره مدیریت اخبار تماس با ما English 2020 Khojasteh Group We CanDoo Design English شرکتهای زیرمجموعه

مدیرعامل : خانم ابراهیمی

نمایندگی کد 15025 بیمه سامان در تاریخ 25/05/1399 به منظور ارائه خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص فعالیت خود را آغاز کرد. مدیران این نمایندگی سال‌هاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت تولید می‌باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته و سعی بر این داشته‌اند تا با شناخت بازار تولید در صنعت بیمه نیز افتخاری دیگر بیافرینند. رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران و جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. این نمایندگی با استفاده از آخرین دانش‌ها و ابزارهای حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری‌ مداری تمامی نیازهای بیمه‌ای مشتریان را شناسایی و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌نماید و همچنین با برخورداری از کادر مجرب با تحصیلات دانشگاهی مرتبط و آشنایی کامل با صنعت بیمه، با همکاری مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می‌کوشد با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه‌گذاران پیشگیری نماید. با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه‌های ذینفع همواره درصدد هستیم، با اتکا به سرمایه‌های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه‌گذاران خود به ارمغان آوریم.

TahaCeram +98 21-88103531 www.rokaceram.com
Menu