درباره


تولید محصول مطابق با استانداردهای جهانی

شرکت روکا سرام ( سهامی خاص)

شرکت روکا سرام یزد در سال 1392 با هدف تولید انواع کاشی ، سرامیک و پرسلان در راستای اعتلای صنعت، تولید محصولاتی در خور وشایسته بازارهای داخلی و خارجی و هم چنین عشق به یکه تازی و موفقیت در زمینی به مساحت 20 هکتار و با بکار گیری جوانان متخصص و دانشمند ایرانی در منطقه صنعتی میبد یزد شروع بکار نمود.

هم اکنون با خرید مدرن ترین ماشین آلات ایتالیایی و تحت نظارت کارشناسان بین المللی درحال نصب، مونتاژ و به حول و قوه پروردگار تعالی راه اندازی حداکثر تا پایان سال 1396 می باشد.

در این مسافت طولانی که طی کرده ایم و معتقدیم هنوز مسیر زیادی را پیش رو داریم با تلاش شبانه روزی و با اعتقاد به مشتری محوری و با رعایت تمام استانداردهای جهانی پا به عرصه تولید محصولاتی برجسته وبه روز بابرند روکا خواهیم گذاشت.

محصولات شرکت روکا سرام

R

کاشی کف

کاشی کف یا به اصلاح عامیانه در ایران که به آن سرامیک می گویند مقاوم تر و مستحکم تر از لحاظ بدنه و لعاب نسبت به کاشی بدنه می باشد. این محصول دارای خواصی نظیر استحکام بالا و جذب آب کم می باشد. این محصول با تنوع بسیار بالای طرح و رنگ در تمام سطوح کف فضای داخلی و خارجی ساختمان قابل استفاده است.

R

کاشی سه بعدی

کاشی سه بعدی نسل جدیدی از کاشی که با استفاده از بروزترین تکنولوژی چاپ و بهره گیری از خطای چشم، زیبایی و جلوه ای خاص به صنعت کاشی و سرامیک داده است.

R

کاشی پرسلان

پرسلان محصولی یکنواخت با رنگ بعد از پخت سفید و متراکم می باشد که از مواد موجود در طبیعت که در شرایط خاص تحت فشار بالا شکل گرفته و در درجه حرارت بالا تولید می شود. پرسلان جایگزینی زیبا و ارزنده با برترین خصوصیات یک پوشش مورد استفاده در نما و کف ساختمان ها می باشد.

R

کاشی دیوار

کاشی بدنه جهت نصب در دیوار با لعابی براق و استقامت  کمتر نسبت به کاشی کف و متنوع در سایز و طرح می باشد. کاشی بدنه جهت نصب در دیوار با لعابی براق و استقامت  کمتر نسبت به کاشی کف و متنوع در سایز و طرح می باشد.

ماموریت شرکت

شرکت روکا سرام یزد در سال 1392 با هدف تولید انواع کاشی، سرامیک و پرسلان در راستای اعتلای صنعت، تولید محصولاتی در خور وشایسته بازارهای داخلی و خارجی و هم چنین عشق به یکه تازی و موفقیت در زمینی به مساحت 20 هکتار و با بکار گیری جوانان متخصص و دانشمند ایرانی در منطقه صنعتی میبد یزد شروع بکار نمود.

به امید کسب افتخارات بیش از پیش در این صنعت ...