درباره

 

شرکت هنزا فرا طب

دلبند تازه به دنیا آمده شما هم اکنون در آغوش پر مهرتان جای گرفته و شما تمام  تلاش خود را میکنید تا نوزادتان را گرم و سیر نگه دارید. بهتر است بدانید نحوه مراقبت از پوست نوزاد نیز به همان اندازه دارای اهمیت است.
پوست و سیستم ایمنی نوزاد بسیار حساس می باشد و مواد شیمیائی، عطر، شوینده ها، رنگ و جنس لباس ها میتواند باعث ایجاد حساسیت، خشکی سوزش و خارش در پوست دلبندتان شود و این در حالیست که او نمیتواند علت بیقراری خود را به شما توضیح دهد و دائما گریه میکند. پس داشتن اطلاعات در این زمینه و پیشگیری از وقوع هر گونه آسیب به پوست نوزادان اهمیت فوق العاده ای دارد.
یکی از مشکلات پوستی که به وفور در نوزادان دیده میشود و با کمی دقت قابل پیشگیری میباشد ابتلا نوزاد به عوارض پوستی ناشی از پوشک کردن است. این مسئله زمانی اتفاق میافتد که پوست ظریف و کم مقاومت نوزاد مدت زمان زیادی در معرض ادرار و یا مدفوع قرار میگیرد و با تجمع قارچ ها و باکتری ها و ایجاد محیط مناسب برای رشد و نمو آنها، آسیب به پوست نوزاد چند برابر میشود.

 

مزیت های محصولات SALOVITO

R

pH مناسب

عدم وجود ترکیبات پارابن، لانولین، مواد صابونی، چربی های پلی اتیلن گلایکول، اسید استئاریک، وازلین، الکل و فتالات و دارا بودن حداقل اسانس و نگهدارنده

حاوی ویتامین B5

سبب افزایش و نگهداری میزان رطوبت و شادابی، کمک به روند بازسازی و ترمیم پوست، جلوگیری از ابتلا به جوش، التهابات پوستی، قرمزی و خارش

فرمولاسیون پیشرفته

طراحی بر مبنای حساسیت فوق العاده پوست نوزاد به بسیاری از مواد شیمیائی، استفاده از مواد اولیه اروپایی و با کیفیت

حاوی روغن کالاندولا

دارای آنتی اکسیدان های قوی و طبیعی و عوامل محافظتی از پوست، تسریع روند ترمیم و بازسازی پوست، افزایش استحکام و رطویت لایه های پوست

ماموریت شرکت

شرکت هنزا فراطب با بیش از دو دهه سابقه در زمینه عرضه محصولات تخصصی آرایشی و بهداشتی، اقدام به عرضه و تولید محصولات تخصصی و بهداشتی مراقبت از کودک و مادر با نام تجاری SALOVITO نموده است. درک نیاز بازار، احترام به مصرف کننده، بهره گیری از تکنولوژی روز و ارائه محصولات با کیفیت و کارآمد از اهم اولویت های این برند بوده است.

فرمولاسیون پیشرفته این کرم بر مبنای حساسیت فوق العاده پوست نوزاد به بسیاری از مواد شیمیائی طراحی شده و بعلت عدم وجود ترکیبات پارابن، لانولین، مواد صابونی، چربی های پلی اتیلن گلایکول، اسید استئاریک، وازلین، الکل و فتالات و دارا بودن حداقل اسانس و نگهدارنده و pH مناسب یک محصول ایده آل برای پوست نوزاد شما به حساب می آید.

کرم پای نوزاد و کودک سالوویتو برای زیر یکسال با دارا بودن 10 درصد زینک اکساید و کالاندولا  بهمراه ویتامین B5 به عنوان کرم بریر، یک لایه محافظ بر روی پوست نوزاد ایجاد کرده که علاوه بر جلوگیری از ابتلا به انواع عفونت های پوستی، سوزش، خارش، التهاب و قرمزی، با تنظیم رطوبت  و pH پوست به ترمیم و حفظ لطافت پوست کمک مینماید.

به امید کسب افتخارات بیش از پیش در این صنعت ...