درباره


ما بیشتر از یک شبکه پخش، شریک توسعه شما هستیم

 

شرکت دنیا پخش یزد ( سهامی خاص)
در خصوص چگونگی تاسیس فعالیت این شرکت باید گفت شرکت دنیا پخش از سال 1372 فعالیت خود را در یزد آغاز نمود که طی این مدت و با کسب تجربه و جذب برند های مطرح داخلی و خارجی و همچنین نیروهای متعهد مسیر پیشرفت را خیلی سریع طی نماید و در اقدام بعدی شعبه دیگری را در اصفهان تاسیس نمود که با توجه فعالیت این شعبه از سال 1392 جزء 3 شرکت پخش خوب در اصفهان محسوب میگردد.
بر اساس این تجربه و تخصص کافی در صنعت پخش توانست در اقدام بعدی شعبه سوم خود در تهران را نیز تاسیس نماید، شرکت دنیا پخش یزد از ابتدای فعالیت خود این چشم انداز را همیشه برای خود تداعی نموداست که بتواند در عرصه تولید و توزیع وارد شود که بر اساس همین تفکر برنامه ریزی در این زمینه را آغاز و موفق شد با این ایده، بازرگانی داخلی و خارجی خود را فعال نماید که در بخش بازرگانی داخلی به تولید و بسته بندی انواع حبوبات، قند و چای و اقلام تخصصی داروخانه نظیر کرم پای بچه با برند سالوویتو می باشد که باید گفت اولین کرم پای تولید شده ایران است که برپایه صرفا گیاهی و نه شیمیایی تولید شده است.
امیدواریم با عنایت خداوند متعال و سعی و تلاش بتوانیم در این عرصه فعال و روبه رشد مثل گذشته حرکت نماییم.

اهداف و چشم انداز ما

امکانات و تجهیزات مدرن این مجموعه ، این امکان را فراهم ساخته است تا بتواند مسیر پیشرفت را شتابناک سپری نمایند. اهداف و چشم اندازهای بلند این شرکت رسیدن به جایگاه اصلی از صنعت پخش کشور است که تولید، عرضه، گسترش و توسعه در کنار فضای شناخت و آموزش و نهایتاً انتقال تجربیات درپیشبرد اهداف متعالی صنعت پخش جزء آن چشم اندازهای ذکر شده است. آنچه امروز به عنوان افتخار و سرمایه اصلی این شرکت محسوب می گردد همواره رضایتمندی مشتریان از نحوه تامین، فروش، توزیع و نهایتاً رفتار شایسته و اصولی پرسنل این شرکت می باشد.

واحدهای گروه دنیا پخش

l

واحد برنامه ریزی و تحلیل سیستم

که متشکل از مدیریت این واحد، آنالیز فروش و طراحی و تبلیغات است عمده فعالیت این واحد بر محوریت مشتری و فروشنده متمرکز است، که آنالیز این دو را در کنار روش اصولی و اساسی با تعیین اهداف مشخص و به صورت دوره ای در اختیار واحد فروش قرار می دهند.

واحد تامین کالا

بررسی روند فروش به صورت کالایی و بررسی و تعیین نقطه سفارش دهی، شناسایی تامین کنندگان جدید، اعلام و پیگیری جهت سفارش، جزء اصلی ترین مراحل کاری این واحد به شمار می آید.

واحد انبار

متشکل ازمدیریت و پرسنل این واحد ، پس از مسیر چینی که توسط واحد توزیع صورت می گیرد خروجی های واصله که اصطلاحاً سر جمع می نامند را آماده کرده و روی سکو های بارگیری قرار می دهند.

واحد فروش

متشکل از مدیریت این واحد سرپرستان فروش شهر و شهرستان که بر اساس اهداف تعیین شده سعی در تحقق این امر دارند، آموزش، کنترل، اسکن دقیق محدوده ها و مسیر های تعیین شده جزء اصلی ترین نگاه مسئولین این واحد است

واحد مالی

متشکل از مدیریت این واحد، سوپر وایزر مالی، مسئول حسابداری فروش، مسئول امور بانکی مسئول تسویه حساب های موزعین می باشد. بررسی حسابهای مشتریان، بررسی و ثبت اسناد  مالی جزء اصلی ترین برنامه های کاری این واحد محسوب می گردد.

واحد توزیع و ترابری

با محوریت مسئول توزیع و رانندگان و همچنین موزعین ، سفارشات تنظیم شده را از طریق مسیر چینی مسئول مربوطه مشخص و خودرهای توزیعی آنرا در اسرع وقت تحویل مشتریان می نمایند .

به امید کسب افتخارات بیش از پیش در این صنعت ...