درباره ما

آشنایی بیشتر با گروه صنعتی و بازرگانی خجسته (سهامی خاص)

تاریخچه 

شرکت صنعتی و بازرگانی خجسته در سال ۱۳۷۲ توسط بنیان‎گذار این مجموعه حاج مرتضی خجسته با هدف توزیع و پخش مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی فعالیت خود را آغاز کرد.
این شرکت از دیر باز برآن بود تا بتواند علاوه بر خدمت‎رسانی در صنعت توزیع و پخش کشور در دیگر زمینه های تولید نیز وارد شود، لذا بر مبنای این هدف و تفکر، اقدام به تاسیس شرکتها و کارخانه‎های گوناگون اقماری حول گروه صنعتی و بازرگانی خجسته نمود که تا امروز موفق شده است ۸ واحد را به مرحله بهره‌‎برداری و تولید برساند.
.

 • شرکت دنیا پخش یزد
  فعالیت در زمینه فروش و توزیع محصولات غذایی و بهداشتی از برندهای معتبر داخلی و خارجی با ۳۰۰ نفر پرسنل فعال
  شعب راه‎اندازی شده : تهران، اصفهان و یزد
 • شرکت پترو پلی استر
  فعالیت در زمینه تولید انواع نخ پلی استر با قطرهای متنوع جهت استفاده در صنایع فرش‎بافی، پارچه‎بافی و پتو مسافرتی با ۱۲۰ پرسنل فعال
 • شرکت کارتن یزد
  فعالیت در زمینه چاپ و بسته‎بندی با تولید انواع کارتن‎های لمینیتی، آمریکایی و کارتن کاشی با بهره‎گیری از ماشین‎آلات مدرن با فعالیت ۵۰ نفر پرسنل در هر شیفت
 • شرکت بازرگانی خجسته
  فعالیت در زمینه واردات و صادرات، برندسازی، فروش و توزیع با تمرکز بر روی حبوبات، قند و شکر، نبات و انواع روغن خوراکی تحت برند “خجسته”
 • شرکت روکاسرام
  فعالیت در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک (پرسلان سایز برگ با فناوری چاپ دیجیتال) مطابق با آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا در منطقه صنعتی میبد یزد در زمینی به وسعت ۲۰۰هزار متر مربع با ۲۰۰ نفر پرسنل فعال (قابل ارتقا تا مرز ۴۰۰ نفر با شروع فازهای بعدی تولید)
 • شرکت هنزا فرا طب
  فعالیت در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی نظیر کرم گیاهی پای کودک با استفاده از فناوری انحصاری و ثبت شده تحت برند “سالوویتو”
 • شرکت پایا پلی استر
  فعالیت در زمینه تولید FDY/POY به منظور تولید مواد اولیه شرکت پترو پلی استر با ظرفیت روزانه ۴۰ تن با استفاده از ماشین‎آلات شرکت BARMAG آلمان.
 • شرکت پیشگامان توسعه کالا
  فعالیت در زمینه واردات و صادرات، توزیع و پخش. نماینگی انحصاری روغن موتورهای برند “Ponte Milano” از ایتالیا
   توسعه .
  بر آنیم تا در تمام عرصه هایی که ورود پیدا کردیم با به کارگیری نهایت توان و تلاش، با استفاده از نیروهای متخصص و متعهد و  همدلی و همگرایی مدیران و کارکنان اقدام به گسترش فعالیت‎های فوق نموده و در آینده نه چندان دور به موفقیت‎های بسیار ارزشمندی دست یابیم.

ساختار مدیران ارشد

مجید خجسته
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

مجید خجسته در سال ۱۳۶۰ در شهر یزد متولد شد. نخستین فعالیت اقتصادی خود را در سال ۱۳۷۵ در زمینه فروش محصولات شوینده، بهداشتی و سلولزی به صورت عمده و در سطح مشتریان خاص شهر یزد در کنار پدر، حاج مرتضی خجسته، آغاز کرد.
همزمان با تحصیلات در رشته نساجی، با پذیرفتن مسئولیت از پدر به ایده تاسیس شرکت پخش که تا آن زمان (۱۳۸۰) در این استان انجام نشده بود و با وجود هزینه بالا و آینده کاری نامعلوم، جامه عمل پوشانید و با تصمیم و اراده قوی تر اقدام به تاسیس معاونت‎های فروش، مالی، تامین کالا و عملیات توزیع در مرحله پخش مویرگی در سطح استان نمودند. این تصمیم مهم نقطه جهش و موفقیت ایشان برای توسعه پخش مویرگی در دیگر استانها نظیر تهران و اصفهان نیز شد. با کسب تجربه بیش از پیش و شناخت نیازهای روز بازار، دامنه فعالیتهای ایشان وسیعتر و منجر به تاسیس واحدهای تولیدی دیگر (که در صفحه نخست ذکر شده اند) گردید. وی در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته نساجی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.
آنچه در این سالها در ایشان دیده شده، سراسر عشق به کار و تلاش، یادگیری و کارآموزی به اطرافیان خود بوده است، تا جایی که آنچه از زبان خود ایشان بارها بیان شده :
“حلاوت و شیرینی هیچ چیزی بالاتر از ایجاد زمینه و بستر جهت کار افراد نیست که این هم برکت و هم رضایت خداوند را به همراه دارد.”

وحید پهلوان پور

وحید پهلوانپور
قائم مقام شرکت روکاسرام

رضا جاهد

رضا جاهد
مدیر عامل شرکت هنزا فرا طب

محمد موسوی

علی موسوی
مدیر عامل شرکت دنیا پخش

امیر شعبانی

امیر شعبانی
مدیر عامل کارتن یزد

هادی ارکیان

هادی ارکیان
مدیر عامل شرکت بازرگانی خجسته

سید علیرضا سجادی فر

سید علیرضا سجادی‎فر
مدیر عامل پایا پلی استر

علی اصغر سماوات

علی اصغر سماوات
قائم مقام مدیر عامل

سید نادر نوحی

سید نادر نوحی
مدیر عامل پترو پلی استر

افشین ریاحی

افشین ریاحی
مدیر عامل پیشگامان توسعه کالا