درباره ما

گروه صنعتی و بازرگانی خجسته (سهامی خاص)

با عنایت به لطف یزدان و سعی و تلاش در زمینه صنعت پخش کشور شرکت صنعتی و بازرگانی خجسته از دیر باز برآن بود تا بتواند علاوه برخدمت رسانی درصنعت توزیع و پخش کشور در دیگر زمینه های تولیدی هم وارد شود  لذا بر اساس این تفکر اقدام به تاسیس شرکتهای گوناگون اقماری حول گروه صنعتی و بازرگانی خجسته نماید.
شرکتهایی نظیر شرکت دنیا پخش یزد با سه شعبه یزد، اصفهان و تهران با حدود 300 نفر پرسنل، شرکت تولیدی پتروپلی استر یزد که به تولید انواع نخ های پلی استر با هر قطر و هر رنگی که مشتری درخواست داشته باشد درصنعت تولید فرش بافی کشور و جذب مشتریانی نظیر فرش ستاره کویر یزد، فرش خاطره کویر یزد و فرش مشهد که جزء مشتریان اصلی و سایر شرکتهای فرش بافی نیز به صورت مستمر جزء مشتریان این واحد تولیدی محسوب میگردد تعداد نفرات فعال دراین واحد 120 نفر و در سه شیفت فعالیت مینمایند.
از دیگر شرکت تابع گروه بازرگانی خجسته، شرکت کارتن سازی یزد واقع در شهرک صنعتی یزد با 50 نفر نیرو در دو شیفت و تولید انواع کارتن های ساده و یووی شده به سفارش مشتریان فعالیت مینماید.
و همچنین در اقدام بعدی و صرف هزینه هنگفت گروه بازرگانی خجسته موفق شد اقدام به تاسیس کارخانه تولید کاشی و سرامیک با نام روکا سرام یزد نماید که با بیش از 200 نیرو و تجهیز مدرن ترین دستگاههای روز دنیا به نام SACMI ایتالیا در فضای به وسعت 200 هزار متر مربع مساحت فعالیت نماید که در این صنعت بروزترین فناوری تولید کاشی و سرامیک محسوب میگردد و توان تولید محصولاتی با طول و عرض 90*120 با دستگاه پرس 8 تنی می باشد.
همچنین شرکت تولیدی هنزا فرا طب نیز از جمله شرکتهای تازه تاسیس شده گروه بازرگانی خجسته محسوب میگردد که به تولید و فروش محصولاتی بهداشتی نظیر اقلام بهداشتی و کرم پای بچه با فناوری انحصاری و ثبت شده براساس و پایه گیاهی می باشد.
امید است در سایه لطف حضرت باریتعالی بتوانیم در عرصه تولید و عرضه محصولات با کیفیت و صادر نمودن آن به دیگر بازارهای بین المللی سهم خوبی را از صادرات کشور و بطبع ارزی خوبی را نصیب کشور عزیزمان نماییم.

آشنایی با تیم ارشد

معرفی تیم ارشد گروه صنعتی و بازرگانی خجسته

آقای مهندس خجسته
مدیر عامل
گروه صنعتی و بازرگانی خجسته در سال 1372 و با هدف خدمات رسانی در صنعت پخش کشور فعالیت خود را با محوریت توزیع و پخش مواد بهداشتی و آرایشی آغاز نموده و نخست این رویه فروش در مراکز اصلی شهر و معدودی مشتریان خورده را شامل می شد و بسیار زود توانست موفقیت برجسته خود را در صنعت پخش تثبیت کند، این فعالیت در سال 1380 وارد مرحله جدیدی از صنعت پخش که همان فروش و توزیع به صورت کاملاً مویرگی است گردید.

برخورداری از کادری مجرب و متخصص در بخش های مختلف این شرکت، توانسته شرایط بسیار مطلوبی را در پیشبرد اهداف شرکت میسر نماید. واحد های فعال مجموعه شامل واحد برنامه ریزی و تحلیل سیستم، واحد فروش، واحد مالی، واحد تامین کالا، واحد توزیع و ترابری و واحد انبار می باشد.

اهداف و چشم انداز ما

امکانات و تجهیزات مدرن این مجموعه، این امکان را فراهم ساخته است تا بتواند مسیر پیشرفت را شتابناک سپری نمایند. اهداف و چشم اندازهای بلند این شرکت رسیدن به جایگاه اصلی از صنعت پخش کشور است که تولید، عرضه، گسترش و توسعه در کنار فضای شناخت و آموزش و نهایتاً انتقال تجربیات در پیشبرد اهداف متعالی صنعت پخش جزء آن چشم اندازهای ذکر شده است. آنچه امروز به عنوان افتخار و سرمایه اصلی این شرکت محسوب می گردد همواره رضایتمندی مشتریان از نحوه تامین، فروش، توزیع و نهایتاً رفتار شایسته و اصولی پرسنل این شرکت می باشد.

تحقق برنامه توسعه بازرگانی خجسته

گروه صنعتی و بازرگانی خجسته جهت توسعه هر چه بیشتر در تامین حرفه ای و شبکه بخش گسترده تر و به موقع برنامه استراتژی دقیق و مدونی طراحی و دائما در مسیر توسعه در حال قدم بر داشتن است.

  • استراتژی توسعه برند و محصولات 81%
  • توسعه شبکه بخش 83%
  • افزایش رضایت مشتریان 91%

به امید کسب افتخارات بیش از پیش در این صنعت